Naše zhromaždenia sú otvorené pre návštevníkov. Pán Ježiš neposlal preč nikoho, kto skutočne chcel počúvať Božie Slovo. Pán Ježiš vítal a neposlal preč deti, tak i my srdečne privítame deti, keď prídu spolu s rodičmi alebo so súhlasom rodičov. Tak ako Pán vítal mužov i ženy, chudobných i bohatých, ľudí v nízkom postavení i veľmi významných v spoločnosti, strednú vrstvu, sluhov i pánov, rôzne národnosti, rôzne vzdelaných – tak aj náš zbor je pre vás všetkých otvorený. Existuje totiž len jedno evanjelium a to je pre všetkých ľudí bez rozdielu. V prípade, že ste vozíčkar, máte iné telesné alebo mentálne postihnutie, ste rovnako srdečne vítaný a my sa pokúsime vám pomôcť, aby ste mohli prísť a prijať úžitok zo zhromaždenia. V prípade, že trpíte telesným postihnutím a potrebujete pomoc s dopravou k nám, dajte nám prosím dopredu vedieť na telefónne číslo uvedené vpravo dole na hlavnej stránke.

Naše zhromaždenia sú ľahko dostupné. Stretávame sa každú nedeľu o 9:30 na Súkenníckej 4 v Bratislave. Parkovanie autom je možné bezplatne na priľahlej ceste. Najbližšie zastávky mestskej hromadnej dopravy z rôznych smerov sa nachádzajú v dosahu zopár stometrov od našej budovy.

Váš príchod vás k ničomu nezaväzuje. Našou túžbou totiž je, aby ste stretli Krista, ako je v našom zhromaždení ohlasovaný cez kázané a čítané slovo. Nechceme vás vyrušovať ničím, čo by vás odviedlo od tohto zámeru. Pred začiatkom zhromaždenia sa môžete občerstviť kávou alebo čajom. Ak nemáte svoju Bibliu, radi vám ju požičiame. Ticho pred začiatkom zhromaždenia môžete využiť na utíšenie sa, čítanie si z Biblie či spýtanie sa krátkych otázok.

Zhromaždenie prebieha dôstojne a je vedené niektorým k tomu povereným bratom. Skladá sa z modlitieb, piesní, čítania biblického textu a z kázania Božieho Slova. Na samý záver zhromaždenia ešte znejú oznamy o chystaných udalostiach.

Pre deti býva pripravený program od 10:00 do 11:00 – hovoríme tomu detská besiedka alebo nedeľná škola pre deti.

Po skončení zhromaždenia môžete hneď odísť, alebo si môžete chvíľu posedieť a rozjímať nad slovom, prípadne si vziať ponúkanú literatúru. Rovnako môžete vyhľadať niekoho z vedúcich bratov, položiť mu otázky alebo sa porozprávať o vašej duchovnej potrebe či hľadaní.

Modlíme sa, aby ste prišli a našli nášho Pána Ježiša Krista. Veríme, že pocítite jeho lásku a záujem o vás.

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte alebo zavolajte a to hoci aj v nedeľu ráno, ak nás neviete nájsť a pod..

Stretávame sa každú nedeľu o 09:30 hod.